اسامی برگزیدگان مرحله اول داوری آثار سنتی از نگاه ده داور

به اطلاع شرکت‌کنندگان بخش رقابتی جشنواره هشتم می‌رساند که اسامی زیر مربوط به برگزیدگان مرحله اول داوری آثار از نگاه داوران این مرحله بوده است با این حال شاعرانی که اسمشان در لیست برگزیدگان مرحله اول نیست، از مرحله دوم داوری حذف نشده اند و آثارشان توسط داوران مرحله دوم نیز بررسی خواهد شد. (اسامی برگزیدگان به ترتیب حروف الفباء می‌باشد و ارتباطی با نمره‌ی آن‌ها ندارد)

+ درصورت مشاهده هرگونه خطا در لیست برگزیدگان مرحله اول، آن را به آدرس fpoem.ir@gmail.com مکاتبه نمایید.

آذر نادی

آرش پورعلیزاده

آزاده سالمی

اشکان صمصام

 اصغر عظیمی مهر

امید صباغ نو

بابک دولتی

بنیامین دیلم کتولی

بهروز آورزمان

بهمن میرزایی

پانته آ صفائی

پیمان طالبی

جعفر مقیمیان

جلیل صفربیگی

جویا معروفی

حامد ابراهیم پور

حامد حسین‌خانی

حسن بهرامی

حسن توکلی

حسین روشان

حسنا محمدزاده

حسین بیگی نیا

حسین جنت مکان

حسین جنتی

حسین دهلوی

حسین طاهری

حسین میرزایی

حمیدرضا حامدی

حمیدرضا کامرانی

حمیده رضایی

حمیده سادات غفوریان

خدابخش صفادل‌

علیرضا رجبعلیزاده کاشانی

رضا علی اکبری

رضا کرمی

رضا نیکوکار

روح الله طالب نیا

رویا باقری

زهرا شعبانی

زین العابدین محب علی

سارا سادات باختر

سجاد رشیدی پور

سجاد سامانی

سعید ایران‌نژاد

سعید توکلی

سمانه نائینی

سودابه مهیجی

سید سعید آقا سید محمد صاحب علم

سید علی رضایی

سیدعلی شکراللهی

سیدعلی لواسانی

سید علیرضا جعفری

سیدمحمدمجید موسوی گرمارودی

سید محسن خاتمی

سید مهدی نقبایی

سیده رویا علوی

سیده زهرا صالحی

شهاب دهنوی

شیرین خسروی

شیما احمدی شاهسواران

صالح دُروند

صالح سجادی

ضیاء قاسمی

طیبه السادات بقایی اردکانی

عالین نجاتی

عالیه مهرابی

عباس احمدی

عباس باقریه

عبدالحمید رحمانیان

علی اصغر داوری

علی اصغر شیری

علی اکبر آغاسیان

علی سلیمانی

علی عباس نژاد

علی فردوسی

علیرضا اسدی نژاد

علیرضا الیاسی

علیرضا رجبعلیزاده کاشانی

عمران میری

غلامرضا بکتاش

غلامرضا سلیمانی

فاطمه قائدی

فرشاد هاشمی زاده فروزان

فرهاد فریدزاده

فریبا صفری نژاد

فواد میر شاه ولد

قاسم صرافان

کبری موسوی قهفرخی

کیومرث مرادی

لیلا تقوی مطلق

لیلا عبدی

مجتبی احمدی

مجتبا صادقی

مجید آژ

محبوبه بزم آرا

محسن رضوی

محسن کاویانی

محمد ابراهیم شایان

محمدحسین افشار

محمد حسین نعمتی

محمد زارعی تجره

محمد شکری فرد

محمد غلامی

محمد قنبری

محمد مبارکی

محمد نجفی نوکاشتی

محمد فرخ طلب فومنی

محمد حسین ابراهیمی

محمدحسین ملکیان

محمد رضا فاضلی ورزنه

محمدرضا شالبافان

 محمدرضا طاهری

مجید لطفعلیان

مرتضی لطفی

مرجان بیگی فر

مریم کرباسی نجف آبادی

مسلم صادقی

مصطفی توفیقی

مطهره عباسیان

معصومه مهری قهفرخی

مهدی جهاندار

مهدی فرجی

مهدی مردانی

مهدیه ابوصالحی

مهدیه حمزه ئی

مهرداد نصرتی

میثم داودی

نازنین مریم عمارلو

ناصر حامدی

نرگس کاظمی زاده

نیما فرقه

وحید حیاتلو

وحید طلعت

هادی فردوسی

یاسر قنبرلو

یزدان صلاحی نیکجه

یوسف بینا

یوسف خوش نظر

+ درصورت مشاهده هرگونه خطا در لیست برگزیدگان مرحله اول، آن را به آدرس fpoem.ir@gmail.com مکاتبه نمایید.