فرخوان شرکت در جشنواره هشتم

 گزارش روابط عمومی هشتمین جشنواره شعر فجر، فراخوان شرکت در هشتمین دوره جشنواره شعر فجر از سوی ستاد اجرای این جشنواره اعلام شد.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند آثار خود را تا تاریخ 25 فروردین ماه 1393 به دبیرخانه جشنوره ارسال کنند.
همچنین محدودیت سنی برای علاقه‌مندان اعلام نشده است و شرکت  کنندگان می‌توانند حداقل پنج و حداکثر دوازده قطعه شعر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
شرایط شرکت در این جشنواره از سوی ستاد اجرایی هشتمین دوره جشنواره فجر به قرار زیر اعلام شده است:

1-  بخش رقابتی جشنواره در قالب­های سنتی، آزاد (نیمایی، سپید)، کودک و نوجوان، شعر محاوره (شکسته) و شعر بومی(زبان­های محلی) برگزار می­شود.
2-  ارسال آخرین سروده­ها حداقل 5 و حداکثر دوازده قطعه شعر الزامی و کافی است.
3-  جشناره محدودیت موضوعی و سنی ندارد.
4-  تکمیل فرم مربوطه جهت شرکت در بخش رقابتی الزامی است شاعران محترم می­توانند فرم مربوطه را از طریق سایت جشنواره(http://fpoem.ir) و ادارات کل ارشاد استان­ها و شهرستان‌ها دریافت، تکمیل و همراه آثار ارسال نمایند.
5-  در بخش جنبی نیز مجموعه شعرها(کتاب­های) منتشر شده در سال‌های 90، 91 و 92 مورد بررسی قرار می­گیرند. شاعران محترم می­توانند کتاب­های چاپ شده خود در سنوات یاد شده به همراه فرم شرکت، ارسال نمایند.
6-  شرکت یک شاعر در بخش‌های مختلف جشنواره(مفاد بند 1و5) بلامانع است.

7-  بدیهی است به مدارک ناقص یا آثار رسیده بعد از مهلت مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد و از رقابت حذف می­گردند.

دریافت فرم شرکت در جشنواره هشتم

ارسال آثار به جشنواره هشتم

شرکت کنندگان فرصت دارند از ابتدای اسفند ماه 1392 تا تاریخ 20 فروردین ماه 1393 آثار خود را از طریق پست الکترونیک fpoem@farhang.gov.ir یا آدرس پستی، تهران خیابان شهید مطهری، خیابان فجر(جم سابق) پلاک 7، طبقه 6، کدپستی1589743111، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر فجر ارسال کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 88342979-021 و 88342982-021 تماس بگیرند.